Oferta dla Biznesu

Skorzystanie z usług doradztwa energetycznego to przede wszystkim odciążenie zasobów firmy w zakresie zarządzania sprawami związanymi z energią elektryczną. Indywidualny doradca przeprowadza kompleksowy audyt potrzeb klienta, analizuje bieżącą sytuację rynkową i przygotowuje najkorzystniejszą dla klienta ofertę i rozwiązania.

 

Każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby

nasi eksperci pracują nad tym, aby zapewnić ofertę, która najlepiej je spełni. Dzięki doświadczeniu i wiedzy o branży energetycznej negocjujemy najlepsze warunki dla naszych klientów, sprawnie przeprowadzając procedury związane z formalnościami i zmianą dostawcy energii. Kompleksowa usługa to gwarancja komfortu i najwyższej jakości, bowiem zarządzanie potrzebami energetycznymi firmy powierzasz specjalistom.


 1. Optymalizację rozwiązań i zmniejszenie kosztów
 2. Gwarancję stałej ceny przez cały okres trwania umowy oraz
 3. Kompleksową obsługę i stałą pomoc indywidualnego doradcy
 4. Elastyczną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa
 5. Oszczędzasz czas i zasoby swojej firmy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy zasoby, fachową wiedzę i stabilność – jako autoryzowany partner PGE Obrót S.A., aby dostarczyć rozwiązania dla najbardziej wymagających firm.

Twój pakiet biznes

Dedykowany plan

Zapewniamy wsparcie indywidualnego doradcy, który przeprowadza kompleksowy audyt potrzeb Twojej firmy, wraz z analizą bieżącej sytuacji rynkowej. Doskonale dopasowane rozwiązania, negocjacja najlepszych ofert i zapewnienie elastycznych i stałych warunków umowy – masz gwarancję, że Twoje przedsiębiorstwo jest w dobrych rękach.


Redukcja kosztów

Na podstawie audytu wdrażane są najlepsze możliwości wyników optymalizacji polityki energetycznej przedsiębiorstwa. Poznasz wyliczenia ekonomiczne prognozowanego spadku zużycia energii oraz związanych z tym oszczędności. Wybranie rozwiązań najlepiej odpowiadających aktualnym potrzebom to gwarancja realnych oszczędności i niższej ceny.

 

Poznaj korzyści i dowiedz się, o ile Twoja firma może obniżyć bieżące rachunki za energię!

Stabilność ceny

Odpowiednio dobrana oferta, to nie tylko korzystniejsza cena w porównaniu do dotychczasowej, ale również gwarancja stabilności opłat w trakcie trwania umowy. To nie tylko niższe rachunki za prąd, to również bezpieczeństwo i gwarancja stabilności budżetu przedsiębiorstwa. Możesz zaplanować swoje wydatki na energię krok po kroku – z możliwością gwarancji stałej ceny. Oznacza to, że przez cały okres trwania umowy będzie obowiązywała cena na takim samym poziomie. Dzięki temu, zawsze wiesz, ile płacisz.


Kompleksowość

Największą zaletą naszych usług jest ich kompleksowość – oznacza ona, że bierzemy odpowiedzialność za wszystkie kwestie związane ze zmianą dostawcy energii. Dokonaj wyboru, a resztę zostaw nam. Cały proces zmiany sprzedawcy i formalności z tym związane pozostają po naszej stronie.


Twój doradca

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego Pakiet Biznes obejmuje kompleksowe usługi indywidualnego doradcy. To dedykowany specjalista, który zawsze udzieli Ci wsparcia i jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizowania usług, także po ich zakończeniu.

Zrób pierwszy krok z ECB POLSKA S.A.

 

Pewność wyboru zaufanego specjalisty autoryzowanego przedstawiciel PGE Obrót s.a.. Szybko i Sprawnie przygotujemy odpowiednio dobraną oferta.


 

Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa

Szereg regulacji i wysoki stopień skomplikowania zapisów na fakturach za energię elektryczną powoduje, że odbiorcy zniechęcają się i nie korzystają z możliwości, dzięki którym mogliby zaoszczędzić. Zostaw to nam! Przeanalizujemy wszystkie warianty – tak, abyś mógł zmniejszyć swoje wydatki, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów inwestycyjnych.

Skorzystaj z naszej wiedzy – możesz tylko zyskać:

 1. Obniżenie kosztów stałych przedsiębiorstwa
 2. Minimalizacja kosztów dystrybucyjnych
 3. Profesjonalna analiza i wdrożenie planu optymalizacji

Audyt energetyczny to szczegółowe opracowanie, zawierające analizę stanu istniejącego budynku i jego zużycia energii, a także propozycje optymalizacji zmierzających do ograniczenia zużycia energii oraz wybór optymalnego wariantu ulepszeń z uwzględnieniem możliwości finansowych inwestora.

Celem przeprowadzanych przez nas audytów jest dostarczenie klientom konkretnych rozwiązań i dobrych podstaw do podjęcia świadomej i korzystnej decyzji dotyczącej modernizacji budynku.


Optymalizacja kosztów dystrybucji Precyzyjna odpowiedź na potrzeby Przedsiębiorstwa


Koszt energii elektrycznej to nie tylko energia czynna, ale również opłaty przesyłowe utrzymania całej infrastruktury oraz sieci elektroenergetycznej. Nasza wiedza i doświadczenie w obszarze przesyłu energii i optymalizacji kosztów, pozwalają nam na dostarczanie klientom korzystnych rozwiązań i obniżenie kosztów stałych przedsiębiorstwa.

 1. Optymalizacja kosztów dystrybucji energii
 2. Analiza aktualnych parametrów poboru energii elektrycznej
 3. Dopasowanie odpowiednich w współczynników do profilu działalności
 4. Oszczędności niewymagające inwestycji

Oferujemy szereg rozwiązań zmierzających do zminimalizowania kosztów w obszarze usług dystrybucyjnych.

 
 

Przygotowanie planów inwestycyjnych wraz z pełnym wdrożeniem produktów takich jak:

 1. Kompensacja mocy biernej
 2. Budowa stacji transformatorowych
 3. Oświetlenie LED
 4. Pompy ciepła
 5. Panele Fotowoltaiczne
 1. Kolektory Słoneczne
 2. Modernizacja układów pomiarowych
 3. Dobór mocy i taryfy
 4. Zdalna kontrola nad zużyciem w firmie
 5. Koszt usługi dystrybucji energii elektrycznej stanowi średnio 40 % opłat znajdujących się na fakturze za energię elektryczną.
Optymalizacja opłat dystrybucyjnych polega na precyzyjnym doborze parametrów i współczynników poboru energii elektrycznej do potrzeb i możliwości klienta. Dzięki przeprowadzonej przez nas analizie i wdrożeniu zmian, nasi Klienci mogą zauważyć znaczną obniżkę opłat przesyłowych, co przekłada się na realne oszczędności, widoczne na każdej fakturze za energię.
 

Mam dosyć wysokich rachunków

 
Imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy. Proszę o kontakt.
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zapoznaj się
dodatkowe informacja o ochronie danych osobowych

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.


Warto wiedzieć, że:

 • Administratorem podanych danych osobowych stanie się ECB POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, przy ul. Ozimskiej 48.

 • Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.

 • W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.

 • Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.

 • Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.

gdpr-image
Korzystamy z ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie
Czytaj więcej