Oferta dla Domu

Bez wysiłku, formalności i poświęcania czasu – po prostu płać mniej… i oszczędzaj!

Zobacz, co dokładnie możesz zyskać!

Oszczędności dla domowego ogniska

Martwią Cię wysokie opłaty za energię, a jednocześnie obawiasz się zmiany dostawcy i natłoku formalności? Powierz te działania profesjonalistom – to gwarancja wyboru najlepszych rozwiązań, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Kompleksowe wsparcie w znalezieniu najbardziej korzystnych na rynku propozycji – tania energia będzie na wyciągnięcie ręki!.


 

Energia w Twoim domu może być źródłem oszczędności!

Bez rezygnacji z komfortu i codziennej wygody, bez drastycznych zmian i dodatkowych kosztów. Efektem naszej pracy są realne oszczędności – pomożemy znaleźć rozwiązania doskonale dopasowane do potrzeb Twojej rodziny i jej codziennego stylu życia. Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy ofertę polegającą na obiektywnej ocenie sposobu i poziomu wykorzystania energii w gospodarstwie domowym. Efektem kompleksowego audytu jest opracowanie rozwiązań oszczędnościowych i realna pomoc w ich wdrożeniu.


Zaczniesz oszczędzać – z naszą pomocą to proste

Poznaj naszą ofertę – wybierzemy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Stworzymy profil zużycia energii Twojego domowego gospodarstwa – to pierwszy krok, by znaleźć rozwiązania na rynku energetycznym, które będą generować oszczędności. Doskonale znamy rynek energetyczny, dlatego oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny oraz ich stabilność. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa - bez prowizji. Dzięki współpracy z zaufanym partnerem - PGE Obrót S.A – zapewniamy naszym klientom najbardziej konkurencyjne i korzystne rozwiązania, które generują realne - a przede wszystkim stałe oszczędności.


 

Chcemy dać Ci pewność wyboru zaufanego pośrednika.
Szybko i sprawnie obniżymy twoje rachunki:

Czy wiesz, że...

 1. Masz prawo do dowolnego wyboru dostawcy energii elektrycznej? Zmiana sprzedawcy prądu stała się możliwa z dniem 1 lipca 2007 r. dla wszystkich odbiorców, w tym klientów indywidualnych (Prawo energetyczne, 2006, nr 89, poz. 625 ze zm.) – oznacza to, że nie jesteś w żaden sposób przywiązany do swojego obecnego dostawcy i możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.
 2. 30% odbiorców energii elektrycznej wciąż ma nieprawidłowo dobraną moc umowną lub grupę taryfową – tym samym może ponosić wyższe koszty niekorzystnej usługi?
 1. Zmiana sprzedawcy energii jest całkowicie bezpłatna! Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Wszystkie formalności związane z tym procesem dopełniane są przez PGE Obrót S.A. Dla Klientów w taryfach B (średnie) zmiana sprzedawcy może wymagać dostosowania układu pomiarowo – rozliczeniowego. Koszty dostosowania układu ponosi właściciel układu.
 2. Prąd i gaz to towar, jak każdy inny – możesz wybrać, gdzie je kupisz – najkorzystniej dla siebie!
 

Ostatnie lata na rynku energii w Polsce to szereg przemian, niezwykle korzystnych dla konsumentów. Jednak duża liczba ofert i usług idzie w parze ze skomplikowanymi, dla większości konsumentów, regulacjami i formalnościami, które mogą zniechęcać do zmiany dostawcy. Nasze usługi wychodzą naprzeciw potrzebom klientów – oferujemy kompleksowe doradztwo, analizę indywidualnych potrzeb energetycznych i dopełniamy wszelkich formalności – by zapewnić wygodne, bezpieczne, a przede wszystkim oszczędne rozwiązania.

3 KROKI DO OSZCZĘDNOŚCI

Jak pracujemy?

 1. Bezpłatna konsultacja z naszym profesjonalnym doradcą
 2. Formalne procedury – wszystkie po naszej stronie
 3. Aktywacja

Co zyskujesz?

 1. Indywidualna oferta dopasowana do Twoich potrzeb
 2. Łatwy proces zmiany sprzedawcy
 3. Niższe rachunki za energię
 

Zmiana jest
prostsza niż myślisz!

Masz wybór – rynek energetyczny jest coraz bardziej konkurencyjny – my znajdziemy rozwiązanie idealne dla Twojego domu!

Zmiana sprzedawcy
samodzielnie vs z ECB Polska

Zmiana dostawcy energii? Dość skomplikowane regulacje, czas konieczny na zebranie informacji i dopełnienie formalności, stres związany z procedurami – to główne przeszkody, które musisz pokonać, by na własną rękę znaleźć najbardziej korzystne finansowo rozwiązanie.

Skorzystanie z naszej oferty to przede wszystkim możliwość najbardziej trafnej oceny Twoich potrzeb, dostęp do najlepszych ofert na rynku energetycznym i profesjonalny audyt, często na wstępie eliminujący zbędne koszty. Zmiana dostawcy energii wymaga przejścia szeregu etapów formalnych – sprawdź, ile możemy zrobić za Ciebie!

Kiedy sam przeprowadzasz procedurę zmiany:

 1. Zebranie informacji i poznanie ofert – konieczność samodzielnego wyboru nowego dostawcy.
 2. Zawarcie umowy sprzedaży.
 3. Wypowiedzenie obowiązującej dotychczas umowy sprzedaży.
 4. Zawarcie umowy o świadczenie usługi dystrybucji.
 5. Konieczność poinformowania operatora systemu dystrybucyjnego o zawarciu umowy sprzedaży z nowym sprzedawcą.
 1. Ewentualna konieczność dostosowania układów pomiarowo-rozliczeniowych (liczników).
 2. Odczyt licznika i rozliczenie końcowe z dotychczasowym sprzedawcą

Czy wiesz, że... To wszystko zrobimy za Ciebie!

 1. Poznamy Twoje potrzeby i znajdziemy najlepszą ofertę!
  Podczas bezpłatnej konsultacji, personalny doradca dokładnie przeanalizuje Twoje dotychczasowe koszty energii i wszystko, co mogłoby na nie wpłynąć w przyszłości. To pozwoli nam dobrać najlepsze metody obniżenia wydatków i korzystne rozwiązania, które będą generować oszczędności. Po nawiązaniu z nami współpracy, reprezentujemy Cię na każdym etapie dokonywania formalności – tak, by ograniczyć do minimum Twój czas i zaangażowanie.
 1. Odczyt licznika i rozliczenie końcowe z dotychczasowym sprzedawcą.
 2. Energia staje się Twoim źródłem oszczędności!
 3. Prąd i gaz to towar, jak każdy inny – możesz wybrać, gdzie je kupisz – najkorzystniej dla siebie!

Zmianę odczujesz od razu – wraz z następnym rachunkiem za energię!

 

Mam dosyć wysokich rachunków

 
Imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy. Proszę o kontakt.
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zapoznaj się
dodatkowe informacja o ochronie danych osobowych

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.


Warto wiedzieć, że:

 • Administratorem podanych danych osobowych stanie się ECB POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, przy ul. Ozimskiej 48.

 • Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.

 • W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.

 • Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.

 • Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.

gdpr-image
Korzystamy z ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie
Czytaj więcej