TWÓJ PARTNER NA RYNKU ENERGII

ECB Polska Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi doradcze na rynku energetycznym. Zapewniamy kompletny pakiet ofert, gwarantując naszym klientom dostęp do najbardziej korzystnych, stabilnych i elastycznych rozwiązań. Gwarantujemy indywidualne dopasowanie najlepszych rozwiązań oferowanych przez rynek energii dla przedsiębiorstw

Kompleksowość naszych działań oszczędzi czas i zasoby Twojej firmy. Efektem naszej pracy są zauważalne i, co ważne, stałe oszczędności. Dodatkowo, przez cały okres trwania umowy zapewniamy gwarancję niezmiennej ceny.

Jako Autoryzowany Przedstawiciel PGE Obrót S.A. zostaliśmy wyróżnieni za naszą kompetencję oraz profesjonalizm. Dla naszych klientów jesteśmy zaufanym partnerem – każdy ich sukces i osiągnięcie zamierzonych celów jest dla nas mobilizacją do ciągłego rozwoju.

Co nas wyróżnia?

Największą zaletą naszych usług jest ich kompleksowość – zajmujemy się całym procesem związanym ze zmianą dostawcy energii, od rzetelnego zweryfikowania Twoich potrzeb, poprzez analizę bieżącej sytuacji rynkowej, aż po wszelkie formalności i wsparcie posprzedażowe. Dokonaj wyboru, a resztę zostaw nam.

Audyt energetyczny to klucz do odpowiedniego rozpoznania potrzeb danego przedsiębiorstwa. Polega on na szczegółowej analizie stanu technicznego istniejącego budynku i jego zużycia energii, a także opracowaniu propozycji optymalizacji zmierzających do ograniczenia zużycia energii. Kolejny krok to wybór optymalnego wariantu ulepszeń z uwzględnieniem możliwości finansowych inwestora.  Celem przeprowadzanych przez nas audytów jest dostarczenie klientom konkretnych rozwiązań i dobrych podstaw do podjęcia świadomej i korzystnej decyzji dotyczącej modernizacji budynku.

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego Pakiet Biznes obejmuje kompleksowe usługi indywidualnego doradcy. To ekspert znający sytuację Twojej firmy, który zawsze udzieli Ci merytorycznego wsparcia i jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizowania usług, także po ich zakończeniu.

Cechujemy się aktywnym podejściem do stałego wdrażania ulepszeń, tak aby sprostać wysokim oczekiwaniom. Nasz model pracy zapewnia dokładną analizę wymagań klientów. Dokumentacja, obliczenia, porady są naturalną częścią naszej codziennej pracy, a każdy kolejny krok podejmowany jest w ścisłej współpracy z naszymi klientami.

Rynek energetyczny wciąż ulega dynamicznym przemianom, a my jesteśmy jego częścią. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by dostarczać Państwu najlepsze dostępne rozwiązania. Na bieżąco śledzimy zmiany na rodzimym i światowym rynku. Bogaty wybór propozycji, spersonalizowane rozwiązania, nasze kompetencje – to fundament naszej firmy.

Jako autoryzowany przedstawiciel zostaliśmy wyróżnieni za naszą kompetencję oraz profesjonalizm. Dla naszych klientów jesteśmy zaufanym partnerem – każdy ich sukces i osiągnięcie zamierzonych celów jest dla nas mobilizacją do ciągłego rozwoju.

Chcę porozmawiać z doradcą!

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie i razem skomponujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Twój email
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Numer telefonu
Numer telefonu
Numer telefonu
  • Typ klienta
  • mała firma
  • średnia lub duża firma
  • sektor publiczny
Typ klienta
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zapoznaj się
dodatkowe informacja o ochronie danych osobowych

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.


Warto wiedzieć, że:
  • Administratorem podanych danych osobowych stanie się ECB POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, przy ul. Ozimskiej 48.
  • Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.
  • W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.
  • Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.
  • Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.