Twój partner
na rynku energii


ECB Polska Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi doradcze na rynku energetycznym. Zapewniamy kompletny pakiet ofert, gwarantując naszym klientom dostęp do najbardziej korzystnych, stabilnych i elastycznych rozwiązań. Gwarantujemy indywidualne dopasowanie najlepszych rozwiązań oferowanych przez rynek energii dla przedsiębiorstw i gospodarstw domowych.

Nasze najważniejsze wartości

Jakość

Cechujemy się aktywnym podejściem do stałego wdrażania ulepszeń, tak aby sprostać wysokim oczekiwaniom. Nasz model pracy zapewnia dokładną analizę wymagań klientów. Dokumentacja, obliczenia, porady, są naturalną częścią naszej codziennej pracy, a każdy kolejny jej krok podejmowany jest w ścisłej współpracy z naszymi klientami.


Ciągły rozwój

Rynek energetyczny wciąż ulega dynamicznym przemianom, a my jesteśmy jego częścią. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by dostarczać Państwu najlepsze dostępne rozwiązania. Bogaty wybór propozycji, spersonalizowane rozwiązania, nasze kompetencje – to fundament naszej firmy.

Udowodnione doświaczenie

Jako autoryzowany partner PGE Obrót S.A. zostaliśmy wyróżnieni za naszą kompetencję oraz profesjonalizm. Dla naszych klientów jesteśmy zaufanym partnerem – każdy ich sukces i osiągnięcie zamierzonych celów jest dla nas mobilizacją do ciągłego rozwoju.


„Połączenie sił to początek. Pozostanie razem to postęp. Wspólna praca to sukces” - Henry Ford


Stabilność i bezpieczeństwo gwarantuje PGE Obrót S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGE największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzanej energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

 
ecb-dyplom (9)
ecb-dyplom (8)
ecb-dyplom (7)
ecb-dyplom (6)
ecb-dyplom (5)
ecb-dyplom (4)
ecb-dyplom (3)
ecb-dyplom (1)
Drukowanie
 

Zmiana jest prostsza niż myślisz!

Martwią Cię wysokie opłaty za energię, a jednocześnie obawiasz się zmiany dostawcy i natłoku formalności? Powierz te działania profesjonalistom – to gwarancja wyboru najlepszych rozwiązań, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Kompleksowe wsparcie w znalezieniu najbardziej korzystnych na rynku propozycji – tania energia będzie na wyciągnięcie ręki!

Udowodnione doświaczenie

 
Imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy. Proszę o kontakt.
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zapoznaj się
dodatkowe informacja o ochronie danych osobowych

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.


Warto wiedzieć, że:

  • Administratorem podanych danych osobowych stanie się ECB POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, przy ul. Ozimskiej 48.

  • Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.

  • W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.

  • Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.

  • Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.
gdpr-image
Korzystamy z ciasteczek oraz zewnętrznych skryptów aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie
Czytaj więcej