Jesteśmy Twoim partnerem na rynku energii. Skutecznie obniżamy rachunki za energię elektryczną!

Wiemy, że przyszłość rynku to połączenie nowoczesnych technologii i ekologicznych rozwiązań. Dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż energii i energii z odnawialnych źródeł z certyfikatem ECO, ale teraz także dzięki rozwojowi naszej współpracy z PGE Obrót S.A. poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych oraz magazynów energii.

Co wyróżniaECB Polska?

Gwarantujemy indywidualne dopasowanie najlepszych rozwiązań oferowanych przez rynek energii dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.

Kompleksowość naszych działań oszczędzi czas i zasoby Twoje lub Twojej firmy.

Efektem naszej pracy są zauważalne i, co ważne, stałe oszczędności. Dodatkowo, przez cały okres trwania umowy zapewniamy gwarancję niezmiennej ceny.Jako Autoryzowany Partner PGE Obrót S.A. zostaliśmy wyróżnieni za naszą kompetencję oraz profesjonalizm.

Dla naszych Klientów jesteśmy zaufanym partnerem – każdy ich sukces i osiągnięcie zamierzonych celów jest dla nas mobilizacją do ciągłego rozwoju.

Kompleksowość usług

Oferujemy pełne wsparcie w procesie.
Zajmujemy się całym procesem związanym ze zmianą dostawcy energii, montażu instalacji fotowoltaicznej i magazynu energii od PGE tj. od rzetelnego zweryfikowania Twoich potrzeb, poprzez analizę bieżącej sytuacji rynkowej, aż po wszelkie formalności i wsparcie posprzedażowe. Dokonaj wyboru, a resztę zostaw nam.

Rzetelny audyt energetyczny

Zrozumieć, poprawić i oszczędzać.
Audyt energetyczny, który przeprowadzamy, to klucz do identyfikacji  Twoich potrzeb lub Twojego przedsiębiorstwa. Poprzez szczegółową analizę budynku i jego zużycia energii, oferujemy propozycje optymalizacji oraz ulepszeń. Naszym celem jest dostarczenie konkretnej podstawy do podjęcia decyzji dotyczącej modernizacji budynku.

Wykwalifikowani doradcy

Jakość, na której możesz polegać.
Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego oferujemy kompleksowe usługi indywidualnego doradcy. To ekspert który pozna Twoje zapotrzebowanie energetyczne i zawsze udzieli Ci merytorycznego wsparcia. Doradca jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizowania usług, także po ich zakończeniu.

Wysoka jakość naszej pracy

Dążenie do doskonałości.
Cechujemy się aktywnym podejściem do stałego wdrażania ulepszeń, tak aby sprostać wysokim oczekiwaniom. Nasz model pracy zapewnia dokładną analizę wymagań Klientów. Dokumentacja, obliczenia, porady są naturalną częścią naszej codziennej pracy, a każdy kolejny krok podejmowany jest w ścisłej współpracy z naszymi Klientami.

Wykwalifikowani doradcy

Jakość, na której możesz polegać
Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego oferujemy kompleksowe usługi indywidualnego doradcy. To ekspert znający sytuację Twojej firmy, który zawsze udzieli Ci merytorycznego wsparcia i jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizowania usług, także po ich zakończeniu.

Wysoka jakość naszej pracy

Dążenie do doskonałości
Cechujemy się aktywnym podejściem do stałego wdrażania ulepszeń, tak aby sprostać wysokim oczekiwaniom. Nasz model pracy zapewnia dokładną analizę wymagań klientów. Dokumentacja, obliczenia, porady są naturalną częścią naszej codziennej pracy, a każdy kolejny krok podejmowany jest w ścisłej współpracy z naszymi klientami.

Udowodnione doświadczenie

Potwierdzenie naszej kompetencji i profesjonalizmu.
Jako Autoryzowany Partner PGE Obrót S.A. zostaliśmy wyróżnieni za naszą kompetencję oraz profesjonalizm. Dla naszych Klientów jesteśmy zaufanym partnerem – każdy ich sukces i osiągnięcie zamierzonych celów jest dla nas mobilizacją do ciągłego rozwoju.

Ciągły rozwój

Aktualne i spersonalizowane rozwiązania.
Rynek energetyczny wciąż ulega dynamicznym przemianom, a my jesteśmy jego częścią. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, by dostarczać Państwu najlepsze dostępne rozwiązania. Na bieżąco śledzimy zmiany na rodzimym i światowym rynku. Bogaty wybór propozycji, spersonalizowane rozwiązania i wysokie kompetencje – to fundament naszej firmy.